Sandra & Mantas / Vestuvės Palangoje prie jūros

Pasiruošimą didžiajai šventei būsimieji jaunavedžiai pradėjo Manto tėvų namuose. Čia tvyrojo su jauduliu ir džiaugsmu persipynusi šventinė nuotaika. Sandra pasipuošė skaičiai balta vestuvine suknele, Mantas pasirinko mėlynos navy spalvos kostiumą, žavią peteliškę ir nutrūktgalviškus sportinio stiliaus batelius. Jaunavedžių artimieji ir patys Sandra ir Mantas, pakėlę po taurę šampano, išskubėjo į Palangos bažnyčią.

Dangus apniuko, saulę uždengė debesų šydas, tačiau tai nesugadino pakilios nuotaikos. Po trumpų sveikinimų pajudėjome link Gintaro muziejaus, kur buvo suplanuota vestuvinė fotosesija. Jaunieji subtiliai pozavo baltų statulų, ryškiaspalvių gėlių ir elegantiškojo muziejaus fone. Gimę ir užaugę prie jūros savo vestuvių fotosesijos neįsivaizduoja be bangų mūšos, kaip ir šįkart. Vėjo kedenami Sandros plaukai, skvarbus Manto žvilgsnis, jūra ir šėlstančios bangos – tai įsimintiniausi tos dienos epizodai. Vestuvių šventė vyko nedidelėje kavinukėje pajūryje. Vos į ją atvykus, dangus nebeišlaikė, po truputį ėmė dulksnoti.

Kaip vestuvių fotografas neatsispyriau progai įamžinti įspūdingas šventės dekoracijas, pradedant iš euro padėklų pagamintais baldais, baigiant vazonuose įsitaisiusiais nedideliais medeliais ir ant jų šakų besiplaikstančiais kaspinais. Dar gerokai prieš šventę įvykusi prieš vestuvinė fotosesija leido išvengti įtampos, visą dieną jaunieji jautėsi lyg ant sparnų, o Sandra tiesiog tobulai sukurta objektyvui. Šie du žmonės – labai šilti ir malonūs, kaip ir visa fotosesija, kaip ir visa jų vestuvių diena.