Su jaunavedžiais Aušra ir Pauliumi susitikome Klaipėdos centre, viešbutyje „Navalis“. Elegantiškame ir jaukiame kambaryje prasidėjo jaunavedžių pasiruošimas didžiajai gyvenimo šventei. Jaunieji gražiais vestuviniais rūbais puošėsi dviese – tai suteikė artumo ir jaukumo, nebuvo šurmulio, jaunųjų veiduose nesimatė jaudulio ir nerimo. Aušra pasipuošė stulbinamai dailia vestuvine suknele su nėriniais ir persikinės spalvos pamušalu. Paulius vilkosi elegantišką ryškiai mėlynos spalvos kostiumą ir baltas kelnes.

Nuvykome į pajūrį, kur dangaus ir bangų fone du žmonės dar kart išgyveno savo meilės istoriją. Pirmoji dienos pusė nelepino puikiu oru: buvo kiek apsiniaukę, lynojo, pūtė stiprokas vėjas, kedenęs nuometą ir padovanojęs išskirtinių kadrų. Netrukus pilki debesys išsisklaidė ir dangų papuošė popiečio saulė.

Kai vestuvių fotosesija pajūryje baigėsi, išaušo metas vykti į Švėkšnos bažnyčią. Čia ceremoniją papuošė tyri it jaunavedžių širdys arfos garsai. Su svečiais pakėlę po šampano taurę ir dar kiek pasifotografavę, vykome į romantiškojo provanso stiliumi alsuojančią sodybą „Brastadvaris“. Kaip vestuvių fotografas galiu pasidžiaugti, kad man pasisekė sutikti šiuos du labai linksmus, šiltus ir nuoširdžius jaunavedžius. Keliaujant po Žemaitijos apylinkes diena neprailgo, o akimirkos įsiminė ilgam.